Off-road, indywidualne szkolenie 4×4, jazda w terenie, a może wieczór kawalerski..?

Atrakcje zapewnia Akademia 4×4 w Warszawie!

„Tam, gdzie kończy się droga, zaczyna się Wasza przygoda…”

Masz ochotę przeżyć coś naprawdę niesamowitego? Planujesz weekend ze znajomymi albo szukasz pomysłu na naprawdę wyjątkowy prezent? Nic prostszego! Akademia 4×4 + link z Warszawy oferuje różne atrakcje motoryzacyjne, które na długo pozostają w pamięci. Staramy się we wszystkim, co robimy, zawierać elementy szkoleniowe, aby oprócz fun-u każdy wyniósł od nas coś pożytecznego. Wybierz ofertę, która interesuje Cię najbardziej – postaw na indywidualne szkolenie 4×4, ekstremalną jazdę w terenie, wyprawę quadami lub profesjonalny off-road. Puść wodze fantazji i zorganizuj rajdowy wieczór kawalerski.

Poniżej przedstawiamy przykładowe oferty, które możemy w razie potrzeby dostosować do Twoich wymagań. W swojej stajni mamy kilka maszyn, takich jak np. Nissan Patrol, które są doskonale przygotowane i czekają tylko, by je wypróbować!

Jazda samochodem terenowym
1 godzina

Jeśli sadzisz, że jazda w terenie 4×4 to bułka z masłem, to – krótko mówiąc – jesteś w błędzie. Z nami przekonasz się, że to coś zupełnie innego, niż prowadzenie auta po równej drodze…

Przebieg imprezy:

Na początku zapoznasz się z podstawową konstrukcją samochodu Nissan Patrol GR lub Mitsubishi L200, podzespołami dotyczącymi jazdy w terenie 4×4, obsługą napędów, po czym rozpoczniesz z nami przygodę. Ćwiczymy technikę jazdy w terenie, pokonywanie podjazdów, zjazdów, przeszkód wodnych, jazdy po piasku, precyzji jazdy. Możliwości auta terenowego potrafią być zaskakujące dla uczestników, co powoduje pozytywny skok adrenaliny 🙂

Ponieważ jazda w terenie 4×4 wymaga specjalnej organizacji, przydzielimy Ci instruktora, który pokaże możliwości auta i zadba o Twoje bezpieczeństwo na sprawdzonej, bezpiecznej i odpowiednio wymagającej trasie terenowej usytuowanej w okolicach Warszawy. Nieodłącznym elementem każdej wyprawy jest dobra zabawa 🙂

Cena 1h jazdy w terenie 4×4 – 490zł

Jazda samochodem terenowym z elementami szkolenia
2 godziny

Godzina jazdy 4×4 samochodem terenowym to dla Ciebie za mało? Wybierz dwugodzinną ofertę rozszerzoną o szkołę jazdy w terenie.

Przebieg imprezy:

Przygotowanie i wszystkie elementy organizacje odbywają się w taki sam sposób, jak w przypadku jazdy w terenie 4×4 w ofercie 1h. + link do zakładki powyższej. Różnica jest oczywiście taka, że mając do dyspozycji 2h, możesz jeszcze głębiej poznać tajniki jazdy samochodem terenowym i wydłużyć czas skoku adrenaliny. Z pewnością nie umknie Twojej uwadze fakt, że jazda 4×4 rządzi się swoimi prawami.

Szkoła jazdy w terenie w okolicach Warszawy

Oferta 2h wzbogacona jest o szkołę jazdy w terenie. Dzięki temu zdobędziesz ugruntowaną, szerszą wiedzę na temat mechanizmów działania w terenie, jeszcze lepiej oswoisz się z obsługą auta i akcesoriów off-road, takich jak wyciągarka czy hi-lift . Decydując się na ofertę 2h ze szkołą jazdy 4×4 w terenie, będziesz mógł także dłużej cieszyć się samą jazdą i pokonywać większą, bardziej zróżnicowaną ilość przeszkód.

Oprócz doskonale przygotowanego auta i kompetentnego instruktora gwarantujemy Ci naprawdę sporą dawkę wiedzy o jeździe samochodem terenowym 4×4!

Cena 2h jazdy samochodem terenowym 4×4 – 690zł

Szkolenie 4×4
4 godziny

Szkolenie 4×4 trwa około 4 godzin i kosztuje 890zł. Dla większej ilości uczestników/samochodów ceny ustalane indywidualnie.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia 4×4?

Szkolenia 4×4 to oferta dla wszystkich, którzy częściej lub rzadziej zjeżdżają z utwardzonej drogi, czyli:

  • leśników,
  • geodetów,
  • wojska, straży granicznej i podobnie działających służb,
  • dealerów sprzedających samochody terenowe i pick’upy – warto, żeby sprzedawca znał działanie i możliwości aut 4×4,
  • ludzi szukających ciekawej rozrywki na łonie natury, jaką jest jazda 4×4,
  • użytkowników samochodów terenowych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności.

Przebieg szkolenia 4×4

Szkolenie 4×4 prowadzi wykwalifikowany instruktor a do dyspozycji są odpowiednio przygotowane Nissan Patrol GR Y60 lub Mitsubishi L200 (automatyczna skrzynia biegów).

Cz. I – teoria

Kursant poznaje konstrukcję samochodu, podzespołów ważnych w terenowej jeździe, obsługi napędów, niezbędnych akcesoriów off-road’owych min. wyciągarki, hi-lifta. Wszystko przedstawione jest „na żywym organizmie – samochodzie” i nie trwa zbyt długo… bo najważniejsza jest jazda 4×4!

Cz. II – praktyka

Kolejna część to jazda 4×4 – w terenie. Na początku łatwiejszym, a następnie cięższym. Przedstawiona jest technika jazdy terenowej, pokonywanie podjazdów, zjazdów, przeszkód wodnych, jazdy po piasku, precyzji jazdy „na łonie natury”. Do przejechania strome zjazdy, podjazdy, pokonywanie brodów, przeszkód błotnych… Wszystko jest także uzależnione od warunków atmosferycznych. Następny etap to około 20-kilometrowa jazda 4×4 po roadbook’u. Uczestnik szkolenia uczy się, jak „czytać” książkę drogową – bardzo przydatna sprawa w przypadku przyszłych startów w różnych imprezach, rajdach terenowych.

Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia 4×4?

Uczestnik po naszym szkoleniu 4×4 ma już sporą wiedzę dotyczącą jazdy w terenie – potrafi ocenić sytuację, znaleźć optymalny „szlak”, wykorzystywać akcesoria off-roadowe, zadbać o bezpieczeństwo jazdy 4×4. Zna też zasadę działania typowych mechanizmów i akcesoriów samochodu terenowego. Wszystkie te rzeczy mogą mieć także bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy na co dzień. Większość naszych instruktorów jest także instruktorami doskonalenia techniki jazdy (Akademia Bezpiecznej Jazdy).

Cena Szkolenia 4×4 4 godzinnego: 890zł

Całodniowe Szkolenie 4×4
wyprawy do miejsc widokowych

Uczestniczyłeś już w jeździe samochodem terenowym w opcji 1 lub 2h, a nawet Szkolenia 4×4 i jesteś przekonany, że to dla Ciebie za mało? Masz ochotę na jeszcze większą porcję emocji i kompleksową wiedzę z kodeksu jazdy terenowej? Postaw na indywidualne całodniowe szkolenie 4×4.

Całodniowe Szkolenie 4×4 trwa od 6 do 8h i pozwala na przekazanie naprawdę sporej wiedzy na temat jazdy w terenie. Od oceny sytuacji, znalezienia optymalnego „szlaku”, wykorzystania akcesoriów off-road’owych, aż po BEZPIECZEŃSTWO jazdy (co również ma zastosowanie podczas jazdy codziennej).

Na Twoje życzenie nagramy film, dzięki któremu z pewnością nie zapomnisz o przeżytych atrakcjach!

Przebieg imprezy:

Wszystkie informacje przedstawione są w możliwie najbardziej interesujący sposób na przykładzie konkretnego samochodu terenowego – Nissan Patrol GR lub Mitsubishi L200. Program obejmuje zagadnienia: konstrukcja auta, podzespoły, efektywna obsługa napędów, wykorzystanie akcesoriów off-road’owych.

Po wiedzy teoretycznej rozpoczyna się wyprawa 4×4 profesjonalnie przygotowanym do tego autem Nissan Patrol GR lub Mitsubishi L200. Abyś mógł/mogła stopniowo i w pełni opanować wszystkie zasady, najpierw czeka Cię jazda po łatwiejszym, a następnie trudniejszym terenie. Musisz nastawić się na to, że wyprawy 4×4 to diametralnie inna atrakcja, niż seans filmowy w wygodnym fotelu. Nawet, jeśli jest to kino 8D. Tutaj na pewno nie ominie Cię realne zderzenie z naturą. Będziesz musiał/musiała pokonać strome podjazdy, zapierające dech w piersi zjazdy, brody, tereny błotne. Jednym słowem, z pewnością będziesz mieć okazję w praktyce wykorzystać swoją wiedzę i opanować technikę jazdy terenowej. A wszystko pod czujnym okiem kompetentnego instruktora.

Po pokonaniu tego terenu przejdziesz do kolejnego etapu. Oferta czterogodzinnych szkoleń i wypraw 4×4 obejmuje dwudziestokilometrową jazdę wg tzw. roadbook’a, czyli książki drogowej stosowanej w rajdach terenowych (to bardzo przydatna sprawa w przypadku przyszłych startów w różnych imprezach i rajdach terenowych).

Ostrzegamy, że ten kurs może zakończyć się chęcią zakupu samochodu 4×4 🙂

Cena Całodniowego Szkolenia 4×4 – 1390zł

Wieczór Kawalerski 4×4
Niezapomniane emocje gwarantowane!

Najlepszy kumpel się żeni i potrzebujesz oryginalnego pomysłu na wieczór kawalerski? Spotkanie w nawet w najfajniejszym klubie go-go wydaje Ci się mimo wszystko banalne? Pomyśl o wieczorze kawalerskim 4×4 na nieokiełznanym łonie natury, opartym na czterogodzinnym szkoleniu 4×4. + link do Szkolenie 4×4 (indywidualne) Ekstremalne przeżycia nie muszą być tylko zasługą ogromnej ilości alkoholu, a ból głowy jedyną pamiątką po imprezie 🙂

Wieczór kawalerski 4×4 to świetne rozwiązanie szczególnie, gdy główny gość programu lubi wiatr we włosach i duże dawki adrenaliny. Poza tym decydując na Akademię 4×4 masz pewność, że to my zajmiemy się całą organizacją imprezy, włącznie z transportem i wyżywieniem, a Ty będziesz mógł spokojnie zająć się innymi sprawami.

Nie wahaj się i nie szukaj więcej pomysłu na wieczór kawalerski – 4×4 to w stu procentach niezapomniane chwile z najlepszymi kumplami, które nie omieszkamy uwiecznić dla Was na filmie wideo. Niestety, w przypadku tej imprezy występuje pewne niebezpieczeństwo – szkolenie może zakończyć się chęcią zakupu samochodu terenowego 🙂

Cena wieczoru kawalerskiego 4×4 jest kalkulowana indywidualnie i uzależniona od ilości uczestników oraz samochodów.

Off-road Family Adventure

Oderwij się od rzeczywistości życia codziennego! Zabierz swoją rodzinę lub przyjaciół na wyprawę off-road pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, który objaśni Wam zasady jazdy terenowej! Turystyka Family Adventure 4×4 to wspaniała okazja do przetestowania swoich najbliższych pod katem umiejętności popuszczenia wodzy fantazji. Poznaj okolice Warszawy lub inny zakątek Polski od innej strony. Wjedź tam, gdzie inni nie mogą… Wspaniała przygoda z terenówką Nissan Patrol GR lub Mitsubishi L200 w roli głównej i to dla wszystkich dzięki rodzinnej imprezie 4×4.

Przebieg imprezy 4×4:

Imprezy 4×4 to atrakcyjna forma spędzania czasu nie tylko dla facetów lubiących taplać się w błocie. Wszystko może być zaplanowane w taki sposób, aby cała rodzina aktywnie uczestniczyła w dobrej zabawie. Włącznie z najmłodszymi i najbardziej rozkapryszonymi członkami załogi. Wystarczy dostosować odpowiednio trasę i zakończyć ją małym piknikiem na łonie natury – tam gdzie nikt inny nie byłby w stanie dojechać☺

Family Adventure 4×4 to szalona, ale i bezpieczna jazda po bezdrożach.

Cena wyjazdu 4×4 jest kalkulowana indywidualnie i uzależniona od ilości uczestników oraz samochodów.

Program Family Adventure 4×4 ustalany jest indywidualnie.