Wypożyczalnia quadów w Warszawie

Quady czy ATV (All Terrain Vehicle) – pojazdy te z pewnością dostarczą ogromną dawkę zabawy i adrenaliny. Skorzystaj z naszej oferty wypożyczalni quadów w Warszawie i podczas jazdy wypróbuj swoje umiejętności wprawnego kierowcy lub rozpocznij swoją niezwykłą przygodę z motoryzacją.

Kierować taką maszyną można nauczyć się w parę minut, nawet jeśli nigdy nie jeździłeś! Hamulec, automatyczna skrzynia biegów zupełnie wystarczą, aby dobrze się zabawić. Łatwość obsługi quadów to zaleta, z której z łatwością skorzystają także Panie i udowodnią, że taka maszyna to nic strasznego!!! Lasami, polami, tam gdzie auto nie da rady – tam Was poślemy na naszych quadach. Po błocie, piachu, stromych zjazdach i rzecznych przeprawach – nasze maszyny dają radę! Od jazdy po wytyczonym torze do kilkudniowe wyjazdy.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają doświadczeni instruktorzy. Każdy klient wypożyczalni quadów w czasie jazdy ma na sobie kask ochronny! Przed jazdą każda osoba zostaje indywidualnie przeszkolona.

Jazdy Quadami
1 lub 2 godziny

Dysponujemy torem do jazdy quadami o długości około1000 metrów, który jest położny niedaleko Konstancina Jeziornej. Tor jest zróżnicowany – posiada wiele wjazdów i zjazdów oraz ostrych zakrętów, przebiega również przez leśny zagajnik. Wszystko to czyni przejazd bardzo atrakcyjnym, w szczególności dla osób rozpoczynających swoją przygodę z quadami.

Drugi tor znajduje się w okolicach Legionowa pod Warszawą.

Cena 1h – 250zł

Cena 2h – 400zł

Wyprawa Quadami

Wyprawa quadami zapewni Ci emocje, przyspieszony oddech i zwiększy produkcję endorfin w Twoim ciele. Tutaj przed wiatrem, kurzem i błotem nie ochroni Cię szyba terenówki. Nie ważne czy zdecydujesz się na wyprawę quadami jako uczestnik integracyjnej imprezy firmowej, czy też w ramach weekendowego wypadu za miasto ze znajomymi – bo tak naprawdę będziesz tylko Ty, maszyna i natura, czyli te elementy, które tylko zdołasz dostrzec kątem oka w szalonym tempie.

Przebieg wyprawy quadami:

Mamy przygotowanych kilka tras wyprawowych w okolicy Konstancina Jeziornej, Legionowa o różnym stopniu trudności. Ich długość uzależniona jest od przygotowania kondycyjnego uczestników i wynosi od 30 do nawet 230 km! Trasy są zróżnicowane i zawierają wiele przeszkód, takich jak leśne dukty, przeprawy przez rzekę, bezpieczne ale strome zjazdy, podjazdy. Częściowo prowadzą także przez poligon. Każdy uczestnik wyprawy na quadach jedzie dostarczonym przez nas quadem pod okiem instruktora poruszającego się na swoim quadzie. Jeden instruktor przypada na grupę do 4 osób.

Cena – 700zł za 1 pojazd dla uczestnika oraz 1 pojazd z przewodnikiem

Dla większej ilości uczestników i sprzętu cena wyprawy quadami ustalana indywidualnie.